Pierwsza zwycięstwo !!! Piękny gol w końcówce !!!

Po bardzo ciężkim meczu zawodnicy WULKANU odnoszą pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. W II kolejce B-klasy Naszym zawodnikom przyszło się zmierzyć z drużyną Jadowniki II Jadowniczanka. W I kolejce drużyna z Jadownik zremisowała 1:1 z drużyną Strażak Mokrzyska/Szczepanów. Mimo dokuczającego upału, na boisku nie brakowało walki, mecz prowadzony był w dobrym tempie, jednak poziom co poniektórych akcji pozostawiały dużo do życzenia. Pierwszą połowa zakończyła się remisem 2:2. W 93 minucie meczy przy stanie 3:3 pięknym strzałem bramkarza gości pokonał Marek Wrona i to on daje tego dnia zwycięstwo Wulkanowi. Ponadto bramki strzelali: Piotr Jewuła x2, Arek Gemza.

WULKAN BIESIADKI - Jadowniki II Jadowniczanka 4:3

Wulkan Biesiadki: Tomasz Boczarski - Gabryś Jewuła, Radosław Kuras, Dawid Gemza, Wojciech Kopytko (80' Michał Pabjan)- Rafał Hebda, Kamil Kuras, Arek Gemza, Adam Cichostępski (46' Adrian Kornaś) - Mateusz Jędryka, Piotr Jewuła (75' Marek Wrona)