Autor:

wwentyllo

Utworzono:

03.09.2019

Początek spotkania bardzo nerwowy z obu stron zaowocował 2 groźnymi sytuacjami ze strony drużyny Wulkanu. Świetna interwencja S. Sakłaka oraz poprzeczka uchroniła gospodarzy od straty bramek! Gospodarze grający znów z nieco zmienionym składzie próbowali groźnie atakować jednak gołym okiem było widać dużą nerwowość w poczynaniach oraz nieskuteczność w ataku. Swoje sytuacje mieli K. Liszka, S. Adamczyk oraz P. Morys. W końcu swojąsytuacje wykorzystał Krzysztof Liszka i przelobował bramkarza gości w sytuacji sam na sam. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1:0 ale trzeba przyznać, że goście postawili twarde warunki do gry. Na drugą połowę to jednak gospodarze wyszli bardziej zmotywowani, krótka odprawa z trenerem oraz wprowadzone zmiany sprawiły, że akcje nabrały tempa. Spółdzielca miała duża przewagę a kolejne bramki padały po strzałach Patryka Morysa ( 2 bramki) oraz po rzucie karnym wykorzystanym przez K. Gostka. Spółdzielca prowadziła grę a goście ograniczali się jedynie do sporadycznych kontrataków. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Spółdzielcy 4:0 (1:0). Gratulacje dla zawodników i brawa za ambitną grę mimo upalnej pogody. W najbliższą niedzielę zespół Spółdzielcy spotka się na wyjeździe z drużyną Temida Złota. Póki co obie drużyny nie zanotowały straty punktów i zajmują czołowe pozycje w ligowej tabeli. Serdecznie zapraszamy na mecz. (http://spoldzielca-grabno.futbolowo.pl)