Pewna wygrana z Łoniową!

W sobotę dnia 19.09.2015 nasza drużyna podejmowała na własnym boisku drużyną "zza miedzy" Jastrząb Łoniowa. Faworytami tego spotkania byłą drużyna z Biesiadek która coraz odważniej zmierza po górną połówkę tabeli. W pierwszej połowie emocji nie brakowało nasz bramkarz wybronił w ładnym stylu rzut karny, Wulkanisci atakowali ale brakowało skuteczności te ataki udokumentował strzałem z rzutu wolnego Mateusz Jędryka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. W drugiej połowie przeprowadzone zostały dwie zmiany. Drużyna z Biesiadek pewnie rozgrywała piłkę i dobrze radziła sobie w ataku pozycyjnym, Łoniowa w tym meczu nastawiła się na kontratak. Atak pozycyjny przyniósł powodzenie w 60 minucie meczu kiedy to Piotr Jewuła strzelił bramkę na 2:0. Pod koniec spotkania jeden z takich kontrataków drużyny Jastrzębia zakończył się rzutem wolnym z niego niestety padła bramka, jednak to Biesiadki mogły cieszyć się z końcowego wyniku. Po tym meczu awansowaliśmy na 5 Miejsce.
Wulkan Biesiadki 2:1 Jastrząb Łoniowa